English|فارسي  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: سه شنبه ٠٦ خرداد ١٣٩٩
-->

بروشور

 

درباره کتابخانه :

کتابخانه مرکز آموزشی درمانی سیدالشهدا,(ع) ارومیه با زیربنای 100 مترمربع در طبقه اول واقع شده است و شامل کتب مرجع ،انگلیسی و فارسی در زمینه بیماریهای قلب و نیز پرستاری قلب می باشد.

ظرفیت این کتابخانه 22 نفر می باشد و نیز 3 دستگاه رایانه مجهز به اینترنت در اختیار کاربران می باشد.

نحوه عضویت و مقررات :

کلیه دانشجویان و پرسنل دانشگاه می توانند با ارایه شماره دانشجویی و یا کارت پرسنلی معتبر عضو کتابخانه شوند.

مدت امانت کتاب 15 روز می باشد . در صورتیکه مورد امانت در رزرو دیگر مراجعین نباشد تا سه بار قابل تمدید می باشد.

مراجعین می توانند بصورت تلفنی نیز کتاب مورد امانت راتمدید نمایند.

ماموریت کتابخانه

ماموریت اصلی کتابخانه ، ارتقاء مهارت ها و توانمندی های اعضای هیئت علمی، پزشکان، دانشجویان و کارکنان در جهت بهره وری موثر از منابع اطلاعاتی در راستای اهداف آموزشی - پژوهشی و درمانی و در نهایت ارتقاء و ارائه خدمات درمانی و آموزشی مبتنی بر دانش روز و معتبر می باشد .

اهداف کتابخانه 

-ارائه منابع اطلاعاتی به روز، دقیق و معتبر در راستای نیاز های اطلاعاتی کاربران از طریق شبکه اینترنت و فعالیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه از طریق تسهیل دسترسی به منابع و اطلاعات علمی مورد نیاز کاربران .

- فراهم ساختن زمینه جستجو و بازیابی اطلاعات کتابشناختی منابع موجود چاپی .

- آموزش و راهنمایی کاربران در جهت استفاده از منابع و بانک های اطلاعاتی کتابخانه دیجیتال و اطلاعرسانی در مورد استفاده از خدمات کتابخانه - استفاده از فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی در جهت ارائه خدمات کتابخانه ای و اطلاعاتی

- شرکت در دوره های آموزشی و توانمندسازی کتابداران جهت ارائه خدمات بهتر در کتابخانه .

جامعه استفاده کننده :

دانشجویان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی ارومیه و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های علوم پزشکی و همچنین همکاران و کادر بیمارستان ها و دانشکده های تابعه علوم پزشکی ارومیه .

نحوه عضویت و مقررات : کلیه دانشجویان و پرسنل دانشگاه می توانند با ارایه شماره دانشجویی و یا کارت پرسنلی معتبر عضو کتابخانه شوند . مدت امانت کتاب 11 روز می باشد . در صورتیکه کتاب امانتی در رزرو دیگر مراجعین نباشد تا سه بار قابل تمدید می باشد . مراجعین می توانند بصورت تلفنی نیز کتاب امانتی را تمدید نمایند . ساعات کار : بخش امانت کتابخانه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 13:77 دایر می باشد و سالن مطالعه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 73 شب دایر می باشد

ساعات کار :

بخش امانت کتابخانه همه روزه به غیر از روزهای تعطیل از ساعت 8 الی 14:30 دایر می باشد و سالن مطالعه همه روزه از ساعت 8 صبح الی 24 شب دایر می باشد.

تلفن تماس : 044-32375908-15

ایمیل :lib.sshohada@umsu.ac.ir